pet.referansları

Sonüstün ailesinin Cavalier yavrusu

Yaşadıkları tatsız bir olay neticesinde derin bir üzüntüye bürünen Serdar Bey ve eşi, kızları Zeynep Hanım'ın yaşadığı üzüntüyü biraz olsun unutturmak için kısa süre içerisinde bir araştırmaya girdiler. Yaptıkları araştırma sonucunda Elit Yavru çiftliğimizle irtibata geçen Serdar Bey durumun ciddiyetinden bahsetmek ve çiftliğimizi görmek amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdiler. Serdar Bey'in samimi yaklaşımlarından ve duydukları üzüntüyü biraz olsun hafifiletmek ve unutturmak için daha önce kaybettikleri yavrunun aynı karakter ve fiziksel özelliklerine yakın bir yavru araştırmaya başladık. Yaptığımız araştırmalar sonucunda nihayetinde ailemizi de mutlu edecek bir yavru bulmuş olduk. Cavalier ırkından gelen ve tri color renge sahip olan yavrumuzla Zeynep Hanım'ın ilk karşılaşmalarında aralarında sıcak bir iletişim oluşmuştu. Tekrardan böyle bir olay yaşamamaları dileğiyle Sonüstün ailesine Elit Yavru ailesi olarak yeni ev arkadaşları ile birlikte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

cavalier satış referans serdar bey

Kendimi bildim bileli hayvanları çok severim. Hep bir köpeğim olsun istemişimdir. Aileme bir köpek aldırtıncaya kadar her türlü hayvanı eve getirdim. Ördek, kuş, kaplumbağa, hamster. Ve sonunda ne yapıp edip ikna ettim onları. Sevmediklerinden değil, aksine çok sevdiklerinden almak istemiyorlardı. Biraz araştırdıktan sonra, bir Cavalier King Charles almaya karar verdik ve aldık. Hepimiz onu çok sevdik, çok bağlandık, oda bizi çok sevdi. Benim artık en yakın arkadaşımdı. Ancak ne yazık ki onu, daha iki yaşındayken ve iki gün içinde, aniden kaybettik. Bir veteriner tecrübesizliği, ihmali………..! Ailece büyük bir şok ve ruhsal travma yaşadık. Evin bir bireyini kaybetmiştik. Artık hiçbir hayvan alamayız diye düşünürken, böyle devam edemeyeceğimizin farkına vardık. Bu defa araştırmaları daha sıkı tuttuk, iyi ve sağlıklı bir yavru olmalıydı. Güvenilir bir yerden almalıydık. Ve babam Elit Yavru'yu keşfetti. Gittik konuştuk, onlardan aynı cins, aynı renk, hatta tıpa tıp aynısını bulmalarını rica ettik. Epeyce bekledik, bizim için araştırdılar, en doğrusunu seçmek için. Buldular, getirdiler. Tam istediğimiz gibi, ailesi belli, sağlıklı ve öncekinin de aynısı.

Can Bey’e ve ekibine çok teşekkür ediyoruz, evimizin neşesi geri geldi.

Zeynep Sonüstün

elit yavru Can Paksoy karakter analizi 0533 407 63 63

elit.magazin

Pazar günleri Kanal D'de yayınlanan Magazin D programına Morkie, Poodle, Border Collie ve Pomeranian elit ya...

ayrıntılar >>

Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy, sevimli yavrularımız Pomeranian Boo ve Maltese Terrier cinsi elit yavrularımız ile...

ayrıntılar >>

Kanal D'de yayınlanan Magazin D Extra programına Pomeranian Boo, Alman Kurdu, Maltese Terrier ve Toy Poodle ırkın...

ayrıntılar >>

özel yavru

Aradığınız yavruyu bulamadınız mı?
Bizi arayın istediğiniz özel yavruyu bulalım

0533 407 63 63

pet. referanslar

Bursa'da yaşayan Gürkan Aydın, uzun zamandır yavru sahibi olmak istiyormuş. Hep aklında olan bu isteğini art...

ayrıntılar >>

Gasser Ailesi, bir süre önce ailelerine yeni bir üye dahil etmek için çiftliğimizi ziyar...

ayrıntılar >>

Ayşe Hanım, kızı Elif'in bir süredir pet arkadaş sahibi olmayı istemesi üzerine araştırmalar yapmaya ba...

ayrıntılar >>

şampiyon.elitler

ünlü.elitler