eğitim.referansları

Latte kızımız eğitimlerini başarıyla tamamladı

Sevgili Menkü ailesi çiftliğimize bir hafta sonu Maltese Terrier almak için gelmişlerdi. Ailemizin melek kalpli annesi Ayşe Hanım köpekler ve kediler ile ilgili çocukluk dönemlerinde yaşamış olduğu kötü tecrübelerden dolayı çok korkuyordu. Fakat Maltese Terrier yavrularımızdan bir tanesini almaya karar verdiler. Menkü ailesinin biricik kızı Elif adını aynı gün Latte koyduğu Maltese Terrier yavrusuna sahip olduğu için çok mutluydu. Böylece Latte tuvalet eğitimini almaya başladı. İç mekan tuvalet eğitimini 4 haftada başarı ile tamamladıktan sonra Latte'yi ailesine teslim ettik. 6. ayına girdiğinde de akıllı öğrencimizi temel itaat eğitimi için yine hiç tereddüt etmeden bize emanet ettiler. Temel itaat eğitimini de başarı ile tamamlayan Latte evinde almış olduğu eğitimlerin keyfini çıkarıyor. Bu süre zarfında bizi en çok mutlu eden olayların başında ise ilk günlerde Latte'ye oldukça mesafeli ve tedirgin yaklaşan Ayşe Hanım'ın artık Latte'yi kucağından indirmemesi hatta laf aramızda başkasına fazla ilgi gösterdiğinde kıskanması oldu. Ayşe Hanım'ın kedi ve köpekler ile yaşamış olduğu sorunlardan kaynaklı bu kötü tramvayı yenmesine de vesile olduğumuz için mutluluğumuz bir kat daha arttı.

Sevgili Ayşe Hanım, Latte ile ilgili olarak hislerini yazılı olarak bize ilettiği için kendisine ayrıca çok teşekkür ediyoruz. Ailemize Latte ile birlikte bir ömür mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

Sevgilerimizle

Eğitim Departmanı

maltese terrier temel itaat eğitimi maltese terrier satışl referansı menkü ailesi


Sevgili Elit Ailesi,

Ne mutlu ki bir süredir biz de bu büyük ailenin üyesiyiz. Bebek kadar masum yüzü ve minicik patileri ilk görüşte içimizi ısıtan yavrumuza sizin aracılığınızla kavuştuk. Karşımıza çıkan seçeneklerin hiçbirisine "işte bu" diyememiştik. Ancak ne zaman sizinle tanışıp aradığımız özellikleri aktardık o gün bizim için çifte bayram oldu. Çünkü o gün hem 19 Mayıs'tı, hem de biz Menkü Ailesi olarak ismini Latte koyduğumuz yavrumuzu sahiplendik. Bir süredir aradığımız harika Maltese Terrier yavrumuza kavuştuğumuz için hem çok mutluyuz hem de yavrumuzun tuvalet eğitiminde gösterdiğiniz yaklaşım verdiğimiz kararın doğruluğuna olan inancımızı pekiştirdi.

Latte'yi çok seviyoruz, biliyoruz ki o da bizi seviyor. Başka ne isteriz ki?

Tüm Elit Yavru ailesine teşekkürlerimizle, sevgiler.

Ayşe Menkü

maltese terrier satış referans menkü ailesi maltese terrier tuvaleteğitimi

elit yavru Can Paksoy karakter analizi 0533 407 63 63

elit.magazin

Pazar günleri Kanal D'de yayınlanan Magazin D programına Morkie, Poodle, Border Collie ve Pomeranian elit ya...

ayrıntılar >>

Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy, sevimli yavrularımız Pomeranian Boo ve Maltese Terrier cinsi elit yavrularımız ile...

ayrıntılar >>

Kanal D'de yayınlanan Magazin D Extra programına Pomeranian Boo, Alman Kurdu, Maltese Terrier ve Toy Poodle ırkın...

ayrıntılar >>

özel yavru

Aradığınız yavruyu bulamadınız mı?
Bizi arayın istediğiniz özel yavruyu bulalım

0533 407 63 63

egitim. referanslar

Gasser Ailesi, bir süre önce ailelerine yeni bir üye dahil etmek için çiftliğimizi ziyar...

ayrıntılar >>

Yeşim Eriş ve ailesi, Elit Yavru Çiftliğimizden kısa bir süre önce Maltese Terrier cinsi güzel ...

ayrıntılar >>

Türk Halk Müziği Ses Sanatçısı Elif Altıntaş, uzun zamandır kızı Adal ve oğlu Aras için bir p...

ayrıntılar >>

şampiyon.elitler

ünlü.elitler