En güzel renkleriyle Poodle yavrularımız çiftliğimizde

Poodle ırkının en nadir bulunan ve en güzel renkleriyle, mükemmel güzelliğin ne olduğunu bizlere gösteren yavrularımız çiftliğimizde yeni ailelerine kavuşmayı bekliyor. Kızıl, Apricot, Chocolate, Silver ve Krem renk seçenekleriyle görenleri kendilerine hayran bırakan Poodle'lar dış görünüşlerinin yanında karakter özellikleri olarak da neden en çok tercih edilen ırklardan biri olduğunu kanıtlıyor.

Toy Poodle Elit Yavru Toy Poodle Elit Yavru

Poodle; dünya'nın en zeki köpek ırklarından biri olarak gösterilen, evde bakımı son derece kolay, tüy dökmeme ve koku yapmama konusunda ise fazlasıyla ön plana çıkan bir ırktır. Hipoalerjenik tüy yapısı ise alerjik problemler yaşayan hayvanseverler için çok iyi bir seçim şansı sunmaktadır. Çocuklarla çok güzel bir bağ kurar ve onların gelişmesinde ve sorumluluk sahibi olmasında büyük pay sahibi olurlar.

Toy Poodle Elit Yavru Toy Poodle Elit Yavru

Poodle'ın bu özellikleri dizayn ırk pet dostlarımızın meydana gelmesinde baş aktör olmasına sebep olmaktadır. Örnek olarak; Golden Retriever ve Poodle çiftleşmesi sonucu Goldendoodle, Labrador Retriever ve Poodle çiftleşmesi sonucu LabradoodleMaltese Terrier ve Poodle ırklarının çiftleşmesi sonucu Maltipoo, gibi dizayn ırklar meydana gelmekte ve bu ırklar Poodle'ın mükemmel özelliklerini taşımaktadır.

Toy Poodle Elit Yavru Toy Poodle Elit Yavru

Birbirinden farklı en nadir bulunan renkleri ve mükemmel özellikleri ile böylesine özel ve güzel olan Poodle cinsi elit yavrularımız hakkında bilgi almak için 0533 407 63 63 no'lu cep numarasını arayabilir, bilgi@elityavru.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Toy Poodle Elit Yavru Toy Poodle Elit Yavru

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI