Noni, Tuvalet Eğitimini başarı ile tamamladı

Yeşim Eriş ve ailesi, Elit Yavru Çiftliğimizden kısa bir süre önce Maltese Terrier cinsi güzel bir yavrumuza sahip olmuşlardı. Görüşmemizde kızı Efsun'un uzun zamandır yavru sahibi olmak isteğini ancak kendisinin ve diğer iki kızının köpek fobisi olduğu için buna karşı çıktıklarından bahsetmişti. Bir süre böyle devam eden duruma daha fazla karşılıksız kalamadığını ve yaptığı araştırmalar sonucu en güvenilir adres olarak bizleri tercih ettiğini iletmişti. İsmini Noni koydukları bu güzel yavrumuz ile hayatlarına renk katan ailemiz çok güzel günler geçiriyor ve çok mutlu olduklarını görüyoruz. Yeşim Hanım, Noni'nin tuvalet eğitimi alması için bizimle irtibata geçti. Görüşmemiz sonunda Noni ile tuvalet eğitimine başladık. Eğitim süresince mükemmel bir sonuç çıkaran yavrumuz Noni, tuvalet eğitimini başarıyla tamamladı. Eğitim sonrası bizleri heyecanla bekleyen ailemize Noni'yi teslim ettik. Yeşim Eriş ve ailesine bundan sonraki yaşamlarında Noni ile birlikte güzel günler diliyoruz.

Yeşim Eriş ve ailesi, Maltese Terrier cinsi elit yavru sahibi oldu. Noni, tuvalet eğitimi tamamladı. Yeşim Eriş, Elit Yavru Çiftliğimizden Maltese Terrier sahibi oldu. Noni, tuvalet eğitimi aldı.

Geçen yaz küçük kızım Efsun, beyaz köpek sahibi olmak istedi fakat ben ve iki ablası köpek fobimiz olduğu için bu duruma hiç sıcak bakmıyorduk ama Efsun o kadar çok istiyordu ki daha fazla kayıtsız kalamadım ve internette araştırma yaparken Elit Yavru sitesini keşfettim. Referanslarını bizzat kendim arayarak buradan köpek sahibi olan aileler ile görüştüm ve bizim için en uygun ve en güvenilir yerin Elit Yavru olduğuna karar verdim. Noni'mize kavuştuk ve ben köpek fobimi yendim. Çooook mutluyuz ve hayatımıza çooook büyük bir renk geldi.

İyi ki sizleri tanıdım..

Sevgilerimle;

Yeşim Eriş

 

Ben Noni'yi sahiplendiğimde çok mutluydum. Çünkü bir köpeğim olmuştu. İstediğim kadar sevebileceğim ve onunla birlikte yürüyüşe çıkabileceğim bir köpek sahibi oldum. İlk baktığımda gözlerim dolmuştu çünkü bir köpeğim olduğu için sevindim ve eğer onu kaybedersem diye üzüldüm ama inşallah uzun ömürlü ve sağlıklı bir köpek olur. Ben köpek almaya ilk karar verdiğimde araştırırken Elit Yavru'yu gördüm, videolarını izledim ve daha çok istedim. Maltese Terrier köpekler çok şirindi ve bakabileceğime inanıyordum. Sonra Can Paksoy'u aradık ve bize bu yavruyu gönderdi. Hayatımda en mutlu olduğum anlardan biriydi. Ayrıca tek teşekkür edeceğim kişi Can Paksoy değil, birde sevgili Melek Hanım'a çok ama çok teşekkür ediyorum. Köpeğimizin tuvalet eğitimini verdi. Elit Yavru ailesine çok teşekkürler..

Efsun Eriş

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI