KIF Silivri Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız

KIF'ın 20-21-22 Temmuz 2018 tarihlerinde Silivri'de düzenlediği Irk Standartları Yarışması'na 5 Pomeranian köpeğimiz ile katıldık. Türkiye'nin farklı bölgelerinden katılımcıların dışında yurt dışından da bir çok yarışmacı bu etkinliğe dahil olarak son derece keyifli bir yarışma gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan Pomeranian köpeklerimizin 3 tanesi mükemmel (excellent) notunda değerlendirilmeye layık görülürken, 2 yavrumuz ise çok umut verici notunda değerlendirilmeye layık görüldü.

KIF'IN 20-21-22 Temmuz Silivri Irk Standartları Yarışması

Yarışmada Pomeranian dostlarımız muhteşem bir başarı sergilediler ve bizleri mutlu ettiler. Yavru erkek kategorisinde yarışan güzel yavrumuz Gabriel tüm rakiplerini geride bırakarak "Best Baby" ünvanını alarak bizleri gururlandırdı. Diğer bir kategoride puppy olarak yarışan yavrumuz Cindy ise tüm rakiplerini geride bırakarak "Best Puppy" ünvanını aldı ve bizleri çok mutlu etti. Dişiler kategorisinde yarışan bir diğer yavrumuz Pecky ise hakemlerin mükemmel derecelendirme notuyla (BOS) ünvanını aldı. Üç gün süren yarışmada bizleri bir an olsun yanıltmayarak çok başarılı bir yarışma sergileyen parti color Pomeranian dostumuz Cantalupe ise hakemlerin mükemmel derecelendirme notuyla "Irkının En İyisi(BOB)-Best of Breed" seçilerek bu mutluluğumuzu ve gururumuzu taçlandırmış oldu. 

 KIF'ın 20-21-22 Temmuz Silivri Irk Standartları Yarışması KIF'ın 20-21-22 Temmuz Silivri Irk Standartları Yarışması

Bu üstün başarılı performansları ile yarışmanın ilgi odağı olan Pomeranian yavrularımızı tebrik ediyoruz. Başarılı kariyerlerine yeni dereceler ekledikleri için fazlasıyla gururlu ve mutluyuz.

Türkiye'nin en iyi yavruları Elit Yavru'da

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI