Antalya'dan Dikmen Ailesi ve minik Pomeranian Tofi

Antalya'dan Dikmen Ailesi, daha önce Elit Yavru çiftliğimiz ile irtibata geçerek çiftliğimizin micro teacup boyuta sahip olan özel Pomeranian yavrularımızdan birine sahip olmuşlardı. İsmini Tofi koydukları yavrularıyla çok mutlu ve güzel günler geçiren, aileye yeni dahil olan yavrularıyla daha muhteşem ve daha pozitif enerjiye sahip olan Dikmen Ailesi, bizlere göndermiş oldukları mutluluk tabloları ile teşekkürlerini dile getiriyor. Bizler de Elit Yavru ailesi olarak bu mutluluğa ortak olduğumuz için çok sevinçliyiz. Sevgili Dikmen Ailesi ve ailenin yeni üyesi Tofi'ye mutluluklar diliyoruz, ailemize hoşgeldiniz.

Antalya'dan Dikmen Ailesi, micro teacup Pomeranian elit yavrularına kavuştu Antalya'dan Dikmen Ailesi, micro teacup Pomeranian elit yavrularına kavuştu

Elit Yavru’dan aldığımız micro teacup Pomeranian yavrumuz için Can Paksoy’a, Hakan Bey'e ve eğitimi ile ilgilenen Melek Hanım'a çok teşekkür ederiz. Eğitimi ile ilgili verilen liste ve önceden aldığı eğitim sayesinde verdikleri sözü tuttukları için Elit Yavru ailesine teşekkürü borç biliriz.

Sevgilerimizle

Dikmen Ailesi

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI