American Staff elit yavrularımız ilk adımlarını attı

American Staff yavrularımız ilk adımlarını atmaya başladılar. Henüz 1 aylık olmalarına çok kısa bir süre kalan yavrularımız görenleri kendilerine hayran bırakıyorlar. İleride son derece sert bir görünüme sahip olacak olan yavrularımız şuan çok sevimli ve çok minik oldukları için aşırı derecede ilgi odağı oluyorlar.

American Staff elit yavrularımız ilk adımlarını atmaya başladılar

American Staffordshire Terrier ırkı kesinlikle Pitbull ırkı ile karıştırılmamalıdır. Boyutlarına göre kaslı ve çevik bir fiziki yapısı vardır. İyi huylu, oyuncu ve sadık bir karakter yapısına sahiptir. İçgüdüsel olarak koruma ve sahiplenme özelliği bulunmaktadır. Amerikan Staffordshire Terrier, sosyal uyumu uygun düzeyde olması durumunda çocuklarla, kedilerle ve diğer evcil hayvanlarla iyi anlaşır. Uygun bir şekilde eğitim verilirse çok fazla şey öğretilebilir. Amerikan Staffordshire Terrier sadık, dayanıklı ve güçlü bir köpektir. Dayanıklılık gücü çok yüksektir ve iyi bir bekçilik görevi yapar. Amerikan Staffordshire Terrier kuvvetli ve çevik köpektir. İnatçı ve korkusuzdurlar, ancak ailesine karşı çok kibar ve uysal olurlar.

Bu muhteşem güzelliğe sahip olan yavrularımıza sahip olmak için rezervasyon kayıtlarımız başlamıştır. Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0533 407 63 63 no'lu numaradan bizimle iletişime geçebilir, bilgi@elityavru.com mail adresinden mail gönderebilirsiniz.

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI