Chocolate Poodle cinsi Elit Yavrularımız çiftliğimizde

Poodle ırkını özel yapan bir çok özellik vardır ve bu özelliklerin en dikkat çekeni renk şeklidir. Poodle her renk olabilir fakat chocolate rengi en nadir bulunan renktir. Chocolate Poodle, Türkiye'de ve dünyada çok az rastlanan bir ırktır. Dünyanın en zeki ikinci köpeği olması ise onu özel yapan başka bir özelliğidir. Poodle'ın en çok tercih edilen boyu Toy Poodle dediğimiz en küçük boyudur. Yüz yapısı olarak kısa burunlu ve çok güzel bir yüzü vardır.

Poodle, tüy dökmeme ve koku yapmama konusunda dünyada 1 numaralı ırktır. Bu özellikleri onu dizayn köpek yapma konusunda baş aktör haline getirmiştir. Mesela Maltipoo cinsi; Maltese Terrier ve Poodle çiftleşmesi, Goldendoodle cinsi; Golden Retriever ve Poodle çiftleşmesi, Labradoodle cinsi; Labrador Retriever ve Poodle çiftleşmesi sonucu meydana gelir ve bunlar da oldukça güzel ırklardır. Poodle'ın mükemmel oluşu diğer ırklarla çiftleştirilerek yeni ırkların oluşumuna çok güzel bir katkı sağlamıştır.

Evlerde ve apartman dairelerinde yavru beslemek isteyenlerin yaşadığı en büyük sıkıntı tüy dökme ve koku yapma problemleridir fakat Poodle bu konuda dünyanın en başarılı köpeğidir. Evde beslemek için en uygun ırklardan biridir. Poodle, genel olarak sorunlu bir karaktere sahip değildir. Eğitilebilirliği en yüksek olan ırktır. Fazla zekidir. Çocuklarla ve ailesi ile çok iyi anlaşır. Ev içi kurallarını çabuk öğrenir. Diğer hayvanlarla da iyi anlaşır. Poodle, hareketli bir köpektir ve atletik bir yapıya sahiptir. Bu özellikleri ona enerjisini atma ihtiyacı doğurur. Sağlık olarak iyi ve çok fazla veterinere gitme gereği duymayan bir ırktır. Soğuğa dayanıklıdır fakat ev ortamında ailesiyle birlikte yaşamayı sever. İlk kez köpek sahibi olacaklar için çok uygun bir ırk olarak tavsiye edilir.

Böylesine özel ve güzel olan Chocolate Poodle cinsi elit yavrularımız hakkında bilgi almak için 0533 407 63 63 no'lu cep numarasını arayabilir, bilgi@elityavru.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Chocolate Poodle cinsi Elit Yavru köpeklerimiz çiftliğimizde Chocolate Poodle Elit Yavru Çiftliği yavru köpek satış Chocolate Poodle Elit Yavru Çiftliği yavru köpek satış Poodle cinsi Elit Yavru Çiftliği yavru köpek satış

 

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI