Dizayn ırk Morkie yavrularımız yeni ailelerini bekliyor

Maltese Terrier ve Yorkshire Terrier ırklarının çiftleşmesi sonucu dünyaya gelen, dizayn ırk olarak adlandırılan ve mükemmel güzelliğe sahip Morkie yavrularımız yeni ailelerine kavuşmayı bekliyor. Dünya üzerinde hatırı sayılır üreticiler tarafından üretilen Morkie; Maltese ve Yorkshire ırklarının da özel olmasını sağlayan tüy dökmeme ve koku yapmama özelliklerine sahiptir. Bunların dışında tuvaletini öğrenme konusunda ise diğer bir çok ırktan çok daha çabuk öğrenir. Teacup boyutlara sahip olmaları ise onları daha çok sevimli ve ilgi çekici bir hale sokmakla birlikte herkesin hayran olduğu ve sahip olmak istediği bir güzelliğe sizin sahip olmanızı sağlamaktadır. Morkie'nin en iyi özelliklerinden biri ise çocuklarla ve diğer pet dostları ile çok iyi anlaşmaktadır. Kısacası tam bir aile köpeği olan Morkie ırkı yavrularımıza sahip olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden sizleri İstanbul Çekmeköy'de bulunan Elit Yavru çiftliğimize bekliyoruz.

Yavrularımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0533 407 63 63 no'lu cep numarasını arayabilir, bilgi@elityavru.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Dizayn ırk Morkie yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde Dizayn ırk Morkie yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde Dizayn ırk Morkie yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde Dizayn ırk Morkie yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI