Elit Yavru Ailesi olarak herkese mutlu yıllar dileriz

Elit Yavru Çiftliği olarak birbirinden güzel ve özel pet dostlarımızla harika bir yılı daha geride bıraktık. Her sene olduğu gibi 2017 yılını da yavrularımızı yeni aileleri ile kavuşturmanın vermiş olduğu büyük mutluluk ve gurur ile sonlandırdık. Yeni yıla girerken yavrularımız ile birlikte yeni yıla özel olarak çok güzel fotoğraf çekimleri gerçekleştirdik.

Parti color rengiyle Pomeranian ırkının sembolü haline gelen Elit Yavru Panda herkese mutlu yıllar diliyor Irkının en nadir bulunan renk özelliğine sahip Toy Poodle elit yavrularımız mutlu yıllar diliyor

Bu fotoğraf çekimlerimiz çok eğlenceli geçti. Pomeranian, Poodle, Maltese Terrier gibi hem çok sevimli hemde çok sempatik hareketleriyle ilgi çeken yavrularımız herkesi kendilerine fazlasıyla hayran bırakmayı başarıyorlar.

  Maltese Terrier cinsi elit yavrularımız herkese mutlu yıllar diliyor Pomeranian Ringo herkese mutlu yıllar diliyor

Sağlık ve ırk garantili elit yavrularımız ile ilgili bilgi almak için; 0533 407 63 63 no'lu telefon numarasından bizleri arayabilir, bilgi@elityavru.com mail adresinden sorularınızı ve yavrularımız hakkında merak ettiklerinizi yöneltebilirsiniz. 

Parti color rengiyle Pomeranian ırkının sembolü haline gelen Elit Yavru Panda mutlu yıllar diler Parti color Pomeranian yavrularımız herkese mutlu yıllar diliyor

Elit Yavru Ailesi olarak yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar, sevimli dostlarımızla mutlu bir ömür dileriz..

 Parti color Pomeranian yavrularımız mutlu yıllar diliyor Pomeranian Ringo herkese mutlu yıllar diliyor

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI