French Bulldog cinsi elit yavrularımız çiftliğimizde

Avrupa'nın en popüler köpek ırklarından biri olarak bilinen French Bulldog cinsinin birbirinden güzel ve farklı renklere sahip olan yavruları Elit Yavru çiftliğimizde yeni ailelerine kavuşmayı bekliyor. Çok sayıda renk seçeneğine sahip olan French Bulldog ırkı kısa tüylü bir köpektir. Ortalama ağırlıkları 12-20 Kg arasında olur. Oldukça kaslı ve güzel bir vücut yapısına sahiptir. Bu familyanın hepsinde ortak olarak görülen özellikler burunları basık ve vücutları kaslıdır. French Bulldog, kısa tüylü olduğu için ne çok soğukta ne de çok sıcakta olmayı sevmez.

French Bulldog, karakter olarak fazlasıyla oyuncu bir karaktere sahiptir. İster evdeyken ister dışarıdayken sizlere çok iyi oyun arkadaşı olabilir. Yetişkin insanlarla ve çocuklarla çok iyi anlaşır. Evde beslenmeye son derece uygundur ve çok iyi bir ev köpeğidir.

Böylesine özel ve güzel olan French Bulldog cinsi elit yavrularımız hakkında bilgi almak için 0533 407 63 63 no'lu cep numarasını arayabilir, bilgi@elityavru.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Birbirinden güzel French Bulldog yavruları Elit Yavru çiftliğimizde Birbirinden güzel French Bulldog cinsi güzel yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde Birbirinden güzel French Bulldog cinsi yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde Birbirinden güzel French Bulldog cinsi güzel yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI