French Bulldog cinsi Elit Yavrularımız sizleri bekliyor

French Bulldog, şuan Avrupa'nın en popüler köpeklerinden biridir. Bu ırkın çok sayıda renk seçeneği mevcuttur. En nadir bulunan rengi blue(mavi) renktir. Göze çok hoş gelen bir görüntüsü vardır. Bu ırkı çok kıymetli hale getiren bir renktir. 

French Bulldog, kısa tüylü bir köpektir. Kilosu değişken olmakla birlikte ortalama 12-20 Kg ağırlığında olurlar. Kaslı bir vücut yapısına sahiptir. Bulldog familyasının hepsi burnu ve yüzü basık, vücudu kaslıdır. Kısa tüylü olmasından dolayı soğukta olmayı sevmediği gibi çok sıcakta olmayı da sevmez. French Bulldog, oyuncu bir karaktere sahiptir. Evde ve dışarıda çok iyi bir yol arkadaşıdır. Çocuklarla ve büyük insanlarla çok iyi anlaşır. Diğer hayvanlarla bazen küçük sorunlar yaşayabilir buna dikkat etmek gerekir. Güçlü ve korkusuz bir köpektir. Evde beslenmeye uygundur ve çok iyi bir ev köpeğidir.

Her kısa tüylü hayvanda olduğu gibi deri hassasiyeti fazladır. İyi bakım yapılmazsa eğer mantar, egzama, uyuz gibi deri rahatsızlıklarına yakalanabilir. İnatçı bir yapısı vardır. Bazılarında agresiflik görülebilir. Eğitilebilirliği konusunda biraz sabırlı olmak gerekir. Yabancılara karşı bekçilik özelliği çok fazla gelişmiş olmasa da bu özelliğe sahiptir. Koruma özelliği vardır.

Yavruyken çok hareketli olmasına rağmen büyüdüğünde bu çok hareketli yapısı azalır ve hareketlilik seviyesi düşer. Aşırı hiperaktif olmaması kolaylık sağlayabilir. İlk kez köpek sahibi olacaklar için biraz zor bir tercih olabilir. Köpek tecrübesi olanlar için daha çok tavsiye edilebilecek bir ırktır. Eğer kendinize güveniyorsanız, disiplin ederim, belli kurallar koyarak ona yaptırımlar sağlarım diyorsanız ilk köpek tercihiniz French Bulldog olabilir. 

Böylesine özel ve güzel olan French Bulldog cinsi elit yavrularımız hakkında bilgi almak için 0533 407 63 63 no'lu cep numarasını arayabilir, bilgi@elityavru.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

French Bulldog Elit Yavru Çiftliği köpek satış French Bulldog Elit Yavru Çiftliği köpek satış French Bulldog Elit Yavru Çiftliği köpek satış French Bulldog Elit Yavru Çiftliği köpek satış

 

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI