KIF Bursa Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız

KIF'ın 4 Ağustos 2018 tarihinde Bursa'da düzenlediği Irk Standartları Yarışması'na 3 Pomeranian köpeğimiz ile katıldık. Son derece keyifli bir yarışma gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan Pomeranian köpeklerimizin 2 tanesi mükemmel (excellent) notunda değerlendirilmeye layık görülürken, 1 yavrumuz ise çok umut verici notunda değerlendirilmeye layık görüldü.

Yarışmada Pomeranian dostlarımız muhteşem bir başarı sergilediler ve bizleri gururlandırdılar. Puppy erkek kategorisinde yarışan güzel yavrumuz Potter tüm rakiplerini geride bırakarak "Best Puppy" ünvanını aldı ve bizleri çok mutlu etti. Ardından ilerleyen saatlerde ana ringte düzenlenen büyük-küçük karma ırk yarışmasında ise "PBIS3" sonucunu alan Potter podyuma çıkmayı başardı. Diğer bir köpeğimiz çiftliğimizin gurur kaynağı olan Cantalupe ise yarışmada mükemmel derecelendirme notuyla "BOS-Best of Sex" derecesine layık görülerek bizleri sevindirdi.

KIF Bursa Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız KIF Bursa Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız KIF Bursa Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız KIF Bursa Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız

Bursa'da çok başarılı bir yarışma sergileyen Pomeranian dostumuz Pecky ise hakemlerin mükemmel derecelendirme notuyla "Irkının En İyisi(BOB)-Best of Breed" seçilerek bu mutluluğumuzu ve gururumuzu taçlandırmış oldu. Ardından ilerleyen saatlerde ana ringte düzenlenen büyük-küçük karma ırk yarışmasında ise "BOG2" sonucunu alan Pecky podyuma çıkmayı başardı.

KIF Bursa Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız KIF Bursa Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız

Bu üstün başarılı performansları ile yarışmanın ilgi odağı olan Pomeranian yavrularımızı tebrik ediyoruz. Başarılı kariyerlerine yeni dereceler ekledikleri için fazlasıyla gururlu ve mutluyuz.

Türkiye'nin en iyi yavruları Elit Yavru'da

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI