KIF Eskişehir Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız

KIF'ın 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde Eskişehir'de düzenlediği Irk Standartları Yarışması'na 4 Pomeranian köpeğimiz ile katıldık. Büyük-küçük bir çok ırktan köpeğin katıldığı yarışmada Pomeranian dostlarımız muhteşem bir başarı sergilediler.

Genç dişi olarak yarışmaya katılan Pomeranian Prenses, Junior Champion ünvanı kazandı. Parti color ırkının en mükemmel örneklerinden olan Pomeranian Cantalupe ise 15-24 ay kategorisinde erkekler arasında birinci oldu ve güzel bir başarı elde etti. Geçtiğimiz aylarda Trabzon'da düzenlenen yarışmada çok iyi sonuçlar alarak bizleri gururlandıran ve bir çok yazılı basında geniş yer bulan Merlin ise yine bizleri şaşırtmadı ve açık sınıf erkekler kategorisinde birinci olarak ırkının en iyisi seçildi. Bunun dışında tüm gruplar arasında yapılan yarışmaya dahil olan Merlin, bu grupta da tüm köpekleri geride bırakarak yarışmanın en iyisi seçildi. Bu muhteşem başarılar bizleri çok gururlandırdı.

KIF Eskişehir Irk Standartları Yarışmasında BaşarılarımızKIF Eskişehir Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız

Elit Yavru Ailesi olarak bu yarışmada bize bir ilki yaşatarak en anlamlı ve en güzel sonucu ise Pomeranian Cindy verdi. Cindy, ülkemizde ilk defa yerli üretim bir Pomeranian olarak baby grubunda birinci oldu. Bu anlamlı ve güzel sonucun bundan sonraki yarışmalarda da yaşanmasını ve bu mutluluğun hem ülkemiz hemde çiftliğimiz adına daha yukarılara taşınmasını temenni ediyoruz.

Çiftliğimizi en mükemmel şekilde temsil eden elit yavrularımız Pomeranian Merlin ve Pomeranian Cantalupe, Pomeranian Prenses ve Pomeranian Cindy ile gurur duyuyor, bizlere bu mutlulukları yaşattıkları için çok teşekkür ediyoruz.

Türkiye'nin en iyi yavruları Elit Yavru'da

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI