Marty'de yuvasına kavuştu (Pet Sahiplendirme)

Elit Yavru aracılığı ile bu güne kadar bir çok minik patimizi ömürlük yuvalarına kavuşturduk. Yine ailesinin yaşam koşulları sebebiyle bakamayıp bize bıraktığı Marty'i Show Tv'de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata programı aracılığıyla yeni yuvasına kavuşturduğumuz için mutluyuz. Program sonrası gerek bizim telefon ve maillerimize gerekse Zahide Hanım'ın İnstagram hesabına gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı da ayrıca tüm pati severlere tekrar teşekkür ediyoruz.

Bize gelen talepler doğrultusunda Sevgili Karagöz ailesi Marty için en uygun olan aile olmuştu. 5 kişiden oluşan Karagöz ailesinin Zeynep, Bade ve Öykü isimli 3 kızı uzun zamandır bir Maltese sahiplenmek istiyordu. Hatta bu ırk ile ilgili oldukça araştırma yaparak neredeyse Maltese ile ilgili bütün bilgileri ezberlemişlerdi. Ama bizi asıl etkileyen olay anne Yeşim Hanım'dan öğrendiğimiz Öykü'nün kalbinde pil takılı olmasıydı. Marty kendisine çok iyi bakacak bir aileye kavuşacak, bunun yanında Öykü kalbini ömür boyu karşılıksız sevgi ile dolduracak olan bir dosta sahip olacaktı. Harun Bey ve Yeşim Hanım kızları Zeynep, Bade ve Öykü ile beraber Marty'i almak için çiftliğimize geldiklerinde karşılaşma anları ve arada oluşan sevgi atmosferi hepimizi etkisi altına almıştı. Herkesin heyecanı ve mutluluğu doruktaydı. Aile ile yaptığımız sıcak ve samimi sohbetin ardından Marty'i ömrünün sonuna kadar yaşamasını dilediğimiz Karagöz ailesine teslim ettik.

Evlerinde geçirdikleri ilk anları bizimle paylaşan Sevgili Zeynep'e ve samimiyetle duygularını bize yazan Sevgili Öykü'ye ayrıca çok teşekkür ediyoruz.

Marty ve Karagöz ailesine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Biz 5 kişilik bir aileyiz iki ablam var evin en küçüğüyüm. Her zaman bana dost olacak yanımda olacak tüm sevgimi verebileceğim bir kardeşimin olmasını istiyordum. Tüm kalbimle bakabileceğime inandıgım o bebeği sahiplenmek inançlarımı arttırdı. Daha önce gözümün önünde kadının terk edip sahile bıraktığı bir köpeğe de bakmıştım yazlık evimizde ve o kadar küçüktü ki sabah akşam demeden yanında durup bekledim ona bir şey olmasın diye. Zarar gelsin istemedim. Veterinere götürdüm baksınlar diye sokak köpeği olduğu için kimse bakmak istemedi. Bende her aksam evimde bir köşe yapıp balkonumda baktım birazcık büyüsün diye. Ama zamanımız çok kısıtlıydı ondan ayrılıp İstanbul'a dönmek zorundaydım. İstanbul'a döndükten sonra ne zaman bir köpek görsem aklıma sahiplendiğim köpek geldi. Marty'i gördüğümde sahiplenmeye muhtaç onunda bir yuvaya ihtiyacı olduğunu hissettim. Evimiz ona bir yuva olsun kalbimiz onun için atsın istedim. Masum yüzü,şirinliği ile beni kendine bağladı. O da bir can parçası bizim canımız.

Sevgilerimizle,

Elit Yavru

maty sahiplendirme marty sahiplendirme pet sahiplendirme maltese

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI