Nadir bulunan Silver Poodle yavrularımız çiftliğimizde

Irkının en nadir bulunan silver(gümüş) renk özelliğine sahip eşsiz güzellikteki Poodle yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde yeni ailelerine kavuşmayı bekliyor.

Nadir bulunan Silver Poodle yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde Nadir bulunan Silver Poodle yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde

Poodle ırkı bilindiği üzere çok özel bir ırktır, özel ırk olmasının yanında muhteşem güzelliğe sahip olması da hayvanseverler tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Poodle ırkı; tüy dökmeyen, koku yapmayan, antialerjenik tüy yapısına sahip, tüy alerjisi olan hayvanseverler için sorun olmayan, evde bakımı son derece kolay olan ve dünyanın en zeki küçük köpek ırkı olarak bilinmektedir. Bu saydığımız muhteşem özelliklerin yanında ırkının en nadir bulunan silver(gümüş) renk özelliğine sahip olan yavrularımızda bu muhteşem oluşuma daha güzel bir cazibe katmaktadır. Silver Poodle yavrularımızın büyüdüklerinde mükemmel bir görünüme kavuşacaklarından hiç şüphemiz yok.

Nadir bulunan Silver Poodle yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde Nadir bulunan Silver Poodle yavrularımız Elit Yavru çiftliğimizde

Muhteşem güzelliğe sahip dünyanın en özel köpeklerinden olan Silver Poodle yavrularımız için sizleri İstanbul Çekmeköy'de bulunan Elit Yavru çiftliğimize davet ediyoruz. Yavrularımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0533 407 63 63 no'lu numaradan bizimle iletişime geçebilir veya bilgi@elityavru.com mail adresimize mail atabilirsiniz.

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI