Starfires Doğal Bakım Ürünlerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz

Dünya’nın kalitesi tartışılamayacak en iyi pet doğal bakım ürün serisi olan Starfire’s ürünlerini siz pet dostları ile buluşturabilmek için büyük bir adım attık. Starfire’s markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek sizleri ve pet dostlarınızı bu ürünlerle tanıştırmak istiyoruz. Günümüzde en iyi yetiştiricilerin ve pet dostlarının en iyi bakımlarını sağlamak isteyen pet sahiplerinin en çok tercih etmiş olduğu ürünlerdir. Doğal içeriklerin güçlü kombinasyonundan oluşan bu ürünler onarıcı yeteneği ile tüy köklerine nüfuz eden ve hasarı onaran etkiye sahiptir. 20 yılı aşkın tecrübesi ile  deri ve cilt ürünlerinin önde gelen serisi, pet sahiplerinin en büyük problemine çözüm olarak tüy dökülmesini önlemek, dökülen tüyleri onararak yeniden daha güçlü ve parlak çıkmasını sağlamak için oluşturuldu. Bunun ile birlikte özellikle Pomeranian ırkında yaygın olan BSD (siyah deri hastalığı) sorununa çözüm olarak üretilmiştir. Sağlıklı yaşam yolu ile güzelliğe ulaşmak isteyenlerin, lider bakım ürünleri serisi olmak için tasarlanmıştır. Bu doğal bakım ürünlerini kullandıktan sonra pet dostlarınız deri ve tüylerindeki inanılmaz değişimi gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz.

Yaşamlarını en iyi şekilde sürdürmeye çalıştığımız pet dostlarınızın bakımları için, bu ürünleri tercih etmenizi 30 yılı aşkın olan tecrübemiz ile tavsiye etmekteyiz.

Starfire’s Bakım Ürünleri Serisini kullandığınız taktirde dostlarınızın tüyleri daha sağlıklı, parlak, güçlü ve canlı olacaktır.

 Starfire’s Bakım Ürünleri Serisini incelemek ve detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI