Yaşasın Vip Pansiyon

Yaz aylarında hepimiz fırsat bulduğumuz tatillerde yaşadığımız yerden ayrılıp, yoğun iş temposu ve yorucu şehir hayatının stresini üzerimizden atmak isteriz. Kısa veya uzun dönemli bu ayrılıklarda sahip olduğumuz kedi veya köpeklerimizi her zaman yanımızda götürme imkanı bulamayız. Ve aklımız, gönlümüz hep onda kalır.

Artık içiniz rahat olsun, sizlerin bu endişeleri doğrultusunda bizler petlerinizin kendilerini evinde gibi hissetmelerini sağlayacak ortamlar oluşturduk. Vip pansiyon'da kalan her petin kendine ait bir odası bulunuyor. Ev yaşam koşullarını sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda aynı şekilde devam ettiriyoruz. Sizler gönül rahatlığı ile tatilinizi yaparken onlarda doyasıya eğleniyorlar.

Sabah ve akşamları uzman gözetmenlerimiz eşliğinde sosyalleşmelerini de sağlamak amaçlı birlikte oyun oynayıp enerjilerini atıyorlar. Böylece gece boyunca sağlıklı ve rahat bir şekilde uyuyorlar. Tatil süresinin uzun olduğu dönemleri gerekli olan ve ihtiyaç duyulan temel itaat eğitimi almasını sağlayarak da değerlendirmeniz mümkün.

Vip pansiyon oda sayımız sınırlı olduğundan dolayı en az bir hafta öncesinden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz. Vip pansiyon rezervasyon ve diğer bütün detaylar ile ilgili olarak 0533 490 02 32 no'lu telefon numarasından ulaşarak sorumlumuz Nilgün Çakır’dan destek alabilirsiniz.

Uzun tatil dönemlerinizi eğitim almasını sağlayarak da değerlendirebilirsiniz. Eğitim konusunda öğrenmek istediğiniz konular ile ilgili olarak 0532 643 54 18 no'lu telefon numarasını arayarak Melek Günay’dan destek alabilirsiniz. Petlerinizin de sizinle birlikte valizlerini hazırlayıp bize gelmek için heyecanla beklediklerini görür gibiyiz.

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI