TRT Haber'de, köpek oteli ve pansiyon hizmetimizi anlattık

Geçtiğimiz günlerde TRT Haber kanalında Elit Yavru çiftliğimiz ve sevimli dostlarımız ile birlikte Haber Bülteni canlı yayınında köpek oteli ve pansiyon hizmetlerimiz hakkında bilgi verdik. Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy'un canlı yayın konuğu olduğu dakikalarda Pomeranian Boo ırkından olan dostumuzu da yayına dahil ettiler.

TRT Haber Kanalı'nda, köpek oteli ve pansiyon hizmetimizi anlattık

İstanbul Çekmeköy'de bulunan Elit Yavru çiftliğimizin bünyesinde yer alan köpek oteli ve pansiyon hizmetlerimiz her geçen gün daha iyisi için yapılan çalışmalar ile devam ediyor. Yılın neredeyse tamamında özellikle ilkbahar ve yaz dönemlerinde çok ilgi gören otel hizmetimiz hakkında insanları bilgilendirici ve kafalarındaki sorulara ışık tutacak çok faydalı ve aynı zamanda keyifli bir yayın oldu.

TRT Haber Kanalı'nda köpek oteli ve pansiyon hizmetlerimizi anlattık TRT Haber Kanalı'nda, köpek oteli ve pansiyon hizmetlerimizi anlattık

Can Paksoy'un köpek oteli ve pansiyon hizmetimiz hakkında vermiş olduğu detaylı bilgilerin sonrasında havuzumuzda yüzme öğrenen yavru Pomeranian ve kucağında yayına dahil ettiği diğer yetişkin Pomeranian dostumuz havuzun keyfini çıkardılar. Daha sonra tüy dökmeyen, koku yapmayan Toy Poodle yavrumuzda yayın içerisinde bizlere eşlik etti. Son derece titiz ve özenli çalışmalarımızla birlikte yavrularının pansiyonumuzda hem dinlenip hemde keyifli vakit geçirecekleri bir ortam olduğu TRT Haber ekibi aracılığıyla izleyenlere ulaştı. Sevgili TRT Haber ekibine bizleri ziyaret ettikleri için ve bu faydalı yayından ötürü çok teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyoruz.

 

Kategoriler
Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI