Saloğlu ailesinin minik aslanı Leo

Sevgili Havva Hanım çiftliğimizden Pomeranain Boo cinsi elit yavrusuna kavuştu. Duygu ve düşüncelerini anlatan güzel yazısınıda bizlere iletti. Saloğlu ailesine Pomeranian Boo cinsi yavrularıyla mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyoruz. 

Sevgili Elit Yavru Ailesi

14 Şubat 2015 Sevgililer Gününde ailece geldiğimiz Ömerli'deki çiftliğiniz de, başta Yüksel Bey olmak üzere , Melek Hanim ve Nilgün Hanım bizi çok sıcak karşıladılar. Yüksel Bey bizim isteklerimize ve kriterlerimize uygun olacağını düşündüğü köpeklerden, King Charles Cavalier, Maltese Terrier ve Pomeranian cinsi köpekleri gösterdi. Hepsi birbirinden tatlı idiler. Fakat kızımızın yüreğini hoplatacak köpek henüz karşımıza çıkmamıştı. Birkaç dakika sonra Yüksel Bey kucağında tatlı mı tatlı, pofuduk mu pofuduk başka bir yavru Pomeranian ile geldi.

İşte o an hep beraber " Bulduk!!" dedik.

Gelen yavru bir erkek Pomeranian idi ve minik bir aslana benziyordu. Kızımız mutluluktan bu yavruyu uzun bir süre kucağından indirmedi ve bir an evvel onu evimize götürmemizi istedi. Bu arada Eğitmen Melek Hanım bize köpek eğitimi ile ilgili faydalı bilgiler aktarırken, Yüksel Bey ve Nilgün Hanım bizim bu tatlı 3,5 aylık yavruyu alabilmemiz için ellerinden gelen tüm yardımı yaptılar.Yeni dostlarımızın tavsiyeleri doğrultusunda gerekli malzemeleri de aldıktan sonra artık her şey tamamdı. Bu tatlı yavru ailemizin yeni ferdi olmuştu ve ertesi gün bize gelecekti. Eve dönerken bu tatlı oğlumuzun adının ne olacağını düşündük, kendisinin yavru bir aslana benzemesi nedeniyle ona Leo adını yakıştırdık. Ertesi gün sözleştiğimiz gibi Yüksel Bey, Leo'yu tüm bakımları yapılmış olarak evimize getirdi.

Yüksel Bey, Melek Hanım ve Nilgün Hanım'a tüm destekleri için çok teşekkür ederiz. Eğitmen Melek Hanımın Leo'nun tuvalet eğitimi, yeni ev hayatı ile ilgili çok faydalı ziyareti bizi çok mutlu etti. Aynı zamanda kendisi her zaman tüm sorularımızı telefonda yanıtlıyor. Yönlendirmeleri ve tavsiyeleri Leo'nun bizimle daha mutlu, huzurlu yaşaması için çok önemli.

Tüm Elit Yavru Ailesine bir kez daha çok teşekkür ederiz.

İyi ki varsınız!!!

Sevgiler,

Saloğlu Ailesi

Minik aslan Pomeranian Boo Leo

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI