Yorkshire Terrier yavrularımız Mini ve Miki yeni yuvalarında

Elit Yavru sitemizin en gözde Yorkshire Terrier'leri olan Fındık ve Yasmin geçtiğimiz günlerde yeni ve ömürlük yuvalarına kavuştular. Yasmin güzelliği ile gönülleri Elit Yavru sitesinin sayfalarından fethederken; Fındık'ta çıktığı tv programları ile neredeyse tüm Türkiye'de hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı. Hatta çıktığı bir tv programında dünyanın en büyük köpeği (Fifi - Alabay) ile bir araya geldiğinde muhteşem bir görüntü oluşturmuşlardı.

Sevgili Yeşim ve Özge Gökçetin çifti uzun zamandır sahiplenmek istedikleri Yorkshire ırkı köpeği Yasmin ve Fındık'ı görünce bir anda; üstelik bir yerine iki yYorkshire alarak bu isteklerini gerçekleştirmiş oldular. Adları Mini ve Miki olan köpeklerimizi yeni evlerinde geçtiğimiz haftalarda ziyaret ettik. Elit Yavru'nun özel bir hizmeti olan bu ziyaretimiz sırasında oldukça keyifli anlar yaşadık.

Sevgili Yeşim Hanım beklediği ikiz bebekleri ile bizi karşıladığında açıkçası kendisini yürekten kutladık. Bir çoğumuz evde köpek bakmaya cesaret edemezken Yeşim hanım doğumu çok yaklaşan ikiz bebeklerine rağmen bir değil üstelik iki adet köpekle yaşamayı tercih etmişti. Yakın bir zamanda oldukça kalabalık ve keyifli bir aile ortamına sahip olacağını bilmenin keyfini yüzündeki tebessümlerden açıkça görebiliyorduk. Mini ve Miki'nin bütün bakımlarını sevgi ve sabır ile üstelenen Yeşim Hanım onlara aldığı şirin kıyafetleri giydirdiğinde ortaya çıkan hoş manzara karşısında bizde onları görüntülemekten kendimizi alamadık. Bu keyifli anları sizlerle de paylaşmak istedik.

Güler yüzü,samimiyeti ve bize gösterdiği nazik misafirperverliğinden dolayı Sevgili Yeşim Hanıma sizlerin huzurunda bir kez daha çok teşekkür ediyoruz. Gelmeye hazırlanan ikizleri, Mini ve Miki ile mutlu bir ömür diliyoruz.

Sevgilerimizle,
Elit Yavru

yorkshire terrier elit referans

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI