Çiftliğimizin sembolü parti color Panda ve sevimli yavruları

Dünya'nın en popüler köpek ırklarından biri olarak bilinen Pomeranian ırkı, hayvanseverler tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Elit Yavru Pomeranian Boo çiftliğimiz, Türkiye'nin ilk ve tek Pomeranian Boo Çiftliği olma özelliği ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına devam ediyor.

Çiftliğimizin sembolü parti color Panda ve sevimli yavruları Çiftliğimizin sembolü parti color Panda ve sevimli yavruları

Uzun bir süredir herkesin tanıdığı ve çiftliğimizin fenomeni haline gelen, Pomeranian ırkının en nadir bulunan parti color renk özelliğine sahip olan Panda, tıpkı kendisi gibi muhteşem güzelliğe sahip olan yavrular dünyaya getirmeye devam ediyor. Babaları Panda gibi muhteşem güzelliğe sahip olan yavrularımız bu güzellikleri dışında sempatik hareketleri, neşeli ve oyuncu tavırlarıyla da herkesin ilgi odağı olmayı başarıyor.

Çiftliğimizin sembolü parti color Panda ve sevimli yavruları Çiftliğimizin sembolü parti color Panda ve sevimli yavruları

Yavrularımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0533 407 63 63 no'lu cep numarasını arayabilir, bilgi@elityavru.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI