KIF İzmir Yarışmasında Pomeranian Rüzgarı Esti

İzmir, Buca'da 29 Eylül'de KIF'In düzenlediği Irk Standartları Yarışması’na Pomeranian elit yavrularımız ile tüm kupaları topladık. Pomeranian elit yavrularımız çok başarılı bir yarışma sergilediler. 

Büyük Türkiye Şampiyonu Pomeranian Merlin, yine yarışmada tüm ödülleri alarak bizleri yanıltmadı. Yarışmada "BOB-Irkının En İyisi" seçilerek en iyi Pomeranian olma ünvanını korudu. Daha sonra da karma ırklar arasındaki büyük mücadelede grubunun en güzel köpeği (Best of Group-BOG2) seçildi.

pomeranian izmir yarismasi merlin 2019 pomeranian izmir yarismasi merlin 2019

Bir diğer köpeğimiz Pomeranian elit yavrumuz  Alex ise kendi kategorisinde yarıştığı tüm rakiplerini geride bırakarak (Best Baby) birinci olmakla birlikte diğer ırklarla yarıştığı karma ırk kategorisinde aldığı "BBIS3 - Baby Best in Show3" üçüncülük ile de bizleri çok mutlu etti.

pomeranian izmir yarismasi alex 2019 pomeranian izmir yarismasi alex 2019

Pomeranian Winstar Junior erkekler klasmanında 1.oldu ve bizleri gururlandırdı. Pomeranian Samantha 6-9 ay grubunda yarışma grubunun en iyisi Best Puppy ünvanı almıştır aynı zamanda tüm ırklar olarak katıldığımız Türkiye de üretim olarak üretilen en iyi yerli üretim 3.'sü olmuştur.

pomeranian izmir yarismasi samantha 2019 pomeranian izmir yarismasi samantha 2019

Elit Yavru ailesi olarak bu mükemmel başarılara imza atan yavrularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

pomeranian izmir yarismasi 2019 pomeranian izmir yarismasi 2019

 

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI