KIF Trabzon Irk Standartları Yarışmasında Başarılarımız

KIF'ın 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Trabzon'da düzenlediği Irk Standartları Yarışması'na 2 Pomeranian köpeğimiz ile katıldık. Doberman, Rottweiler, İngiliz Pointer, Akita gibi ırklardan oluşan 22 farklı türden 90 köpeğin yarıştığı yarışmaya katılan Pomeranian köpeklerimizin ikisi de mükemmel (excellent) notunda değerlendirilmeye layık görüldü.

21 Nisan günü yapılan yarışmada, Pomeranian Merlin açık yaş kategorisinde CAC, Best of Breed (BOB), Best of Group (BOG) ünvanlarına sahip oldu ve yarışmanın en önemli ünvanı olan Best in Show (BIS1) seçilerek yarıştığı gruptaki farklı ırklardaki tüm rakiplerini de geride bırakarak birinci olmayı başardı ve mükemmel bir sonuç elde etmiş oldu. Parti color Pomeranian Cantalupe ise orta yaş kategorisinde CAC derecesini alarak bizleri memnun etti.

KIF Trabzon'da Pomeranian elit yavrularımız çok başarılı oldular Parti color Pomeranian Cantalupe

22 Nisan günü yapılan yarışmada, Pomeranian Merlin yine muhteşem sonuçlara imza attı ve yarışmanın en önemli ünvanı olan Best in Show (BIS1) seçilerek her iki gün boyunca dahil olduğu yarışmalarda farklı ırklardaki tüm rakiplerini de geride bırakarak birinci olmayı başardı ve mükemmel bir sonuç elde etmiş oldu. Cantalupe'ta CAC derecisini alarak bizleri çok mutlu etti.

KIF Trabzon yarışmasında Pomeranian elit yavrularımız çok başarılı oldular Pomeranian Merlin şampiyon Elit Yavru

Çiftliğimizi en mükemmel şekilde temsil eden elit yavrularımız Pomeranian Merlin ve Pomeranian Cantalupe ile gurur duyuyor, bizlere bu mutlulukları yaşattıkları için çok teşekkür ediyoruz.

Türkiye'nin en iyi yavruları Elit Yavru'da

Şampiyon Pomeranian elit yavrularımız Şampiyon Pomeranian elit yavrularımız Şampiyon Pomeranian elit yavrularımız  Pomeranian Merlin Trabzon'da şampiyon oldu

Pomeranian elit yavrularımıza ve yarışma ile ilgili detaylara geniş yer ayıran haber kanallarının linklerini inceleyebilirsiniz;

http://www.milliyet.com.tr/irk-yarismasi-gundem-2653144/

http://www.haber7.com/trabzon/2606760-uluslararasi-irk-standartlari-yarismasi

http://www.star.com.tr/yerel-haberler/uluslararasi-irk-standartlari-yarismasi-3583868/

https://www.haber61.net/trabzon/trabzon-da-insanlarin-en-sadik-dostlari-yaristi-h320984.html

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI