left

Pansiyon

Evimizin neşe kaynağı olan sevimli patilerimiz. Bazen bir çoğumuzun hatta hemen hemen hepimizin eve dönüş sebebidir onlar. Kapıyı açar açmaz bize gösterdikleri ilgi ile bütün günün stresini adeta bir mıknatıs misali alırlar üzerimizden. Bize duydukları güven ve gösterdikleri bitmeyen karşılıksız sevgi ile evrene bakışımızı değiştirirler. Onlar sayesinde kızgınlıklarımızı geriye atar, üzüntülerimizi unuturuz. Can dostlarımız yanımızdayken adeta bütün olumsuzluklardan uzaklaşırız. O an kendimizi onun büyüsüne ve bitmeyen pozitif enerjisine kaptırırız.

Özgürce oynayacakları doğa ortamı, sosyal aktiviteler ve enerjilerini atacakları oyuncaklar

Köpek Pansiyonu İstanbul

Hayatımıza kattıkları güzellikleri saymakla bitiremeyeceğimiz can dostlarımızın ise bizden fazla bir beklentileri yoktur. Belki konuşabilseler bize olan sevgilerini ve sadakatlerini dile getirirlerdi saatlerce. Ama gözlerine baktığımızda bunu o kadar saf ve o kadar masum bir şekilde aktarıyorlar ki aynı küçük bir çocuk gibi.

Ev pansiyonunda kalan pet'ler hiç yabancılık çekmeden çok daha mutlu oluyor

Hayatımıza anlam katan can dostlarımıza bizde en iyi yaşam koşullarını sağlamaya çalışırız. İhtiyaçlarını çocuğumuza gösterdiğimiz özenle gidermeye çalışırız. Özellikle de seyahat zamanlarımız bizim korkulu anların başladığı günlerdir. Hep aklımıza takılı kalan aynı deli sorular.

·         Ben onu bırakınca çok mu üzülecek?

·         Yemeğini yedi mi?

·         Huzurlu uyudu mu?

·         Ağlıyor mu?

·         Onu terk ettiğimi mi düşünecek?

Ve bunlara benzer yüzlerce soru ve endişe içinde can dostumuz için en doğru olan güvenli yeri bulmaya çalışırız. 

Yoğun ve eğlenceli bir günün ardından rahat, anti alerjik yataklarda huzurlu bir uyku

Bizler de bu konudaki endişe ve kaygılarınızı gönülden hissettiğimiz için can dostunuza alışmış olduğu ev koşullarına en yakın olacak şekilde VIP Pansiyonumuzda konuk etmeyi amaçladık. Önceliğimiz can dostunuzun psikolojik durumu bu nedenle de onun mutlu olmasını sağlıyoruz. Mutlu olan ve kendini güvende hisseden kediniz veya köpeğiniz sizin eksikliğinizi en asgari düzeyde hissedecek ve böylelikle psikolojik olarak etkilenmeyecek. Pansiyonumuza gelen misafirimiz artık bizim de bir aile bireyimiz olmuş demektir. Bu duyguyu ona hissettirir ve konaklama süresinin sonunda evine mutlu bir şekilde dönmesini sağlarız. Can dostlarınızın yanında olamadığınız anlarda biz her zaman onlarlayız.

Köpek Pansiyonu Fiyatları

Köpek Pansiyonu İstanbul
 

Size uygun olan pansiyon seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 0533 407 63 63 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Yoğunluk dönemleri farklılık göstermekle beraber, bir terslik yaşanmaması için önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Köpekleriniz konaklama sonrasında talep ettiğiniz takdirde çiftliğimizde bulunan kuaförümüz tarafından ücretli olarak traş, rötuş ve özel yıkama hizmetlerimizden de faydalanabilirler.

Sevgilerimizle,

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin