Elit Pansiyon'un en uzun süreli misafirleri Bulut, Carlo ve Speedy

Çiftliğimizin en uzun süreli misafirleridir; Bulut, Carlo ve Speedy. Farklı evlerden gelerek pansiyonumuzda kaldıkları sürede çok iyi dost oldular. Öyle ki ayrıldıklarında mutsuzlukları hemen görülebiliyor. Bizler de onların bu hassasiyetlerini bildiğimiz için gün boyunca bir arada oynayıp mutlu olmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Özellikle güneşli günlerin vazgeçilmez grubudur Bulut, Carlo ve Speedy. Onlar oynarken bizler içinde seyretmek ayrı bir keyif doğrusu. Speedy'nin yaramazlıkları, Carlo'nun abilik gösterileri ve Bulut'un kendine has tavırları seyretme değer bir tablo oluşturuyor. En yorgun anlarınızda bile, 3 şilahşörler gibi olan bu kankigilleri seyretmek size bütün yorgunluğunuzu unutturuyor. Hele bir de onlarla birlikte oynuyorsanız bunun keyfini anlatmak için kelimelerin kifayetsiz kalacağına emin olabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde nadiren yakaladığımız güneşli günü değerlendiren 3 şilahşörlerimiz oynarken bizde onların yanına gidip güneşin tadını çıkarmak istedik. Bizi karşılamaları ve oyunları muhteşemdi. Yaz aylarında olduğu gibi hepimiz de yorulana kadar koşup oynamıştık. Başta biz olmak üzere, bir süre sonra herkes çimlerin üzerine yayılıverdi :))

Bu keyifli anları resimler ve küçük bir video ile sizlerle paylaşarak mutluluğumuza ortak olmanızı sağlamak istedik. Bulut, Carlo ve Speedy 'e bu keyifli saatler için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca sevgili misafirlerimizin ailelerine de yıllardır bize duydukları güvenden dolayı çok çok teşekkür ederiz.

Sevgiyle ve sağlıkla kalın.

Elit Köpek Pansiyon köpek oteli

 

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI