Kanal D-Son Moda programı çiftliğimizi ziyaret etti

Pazar günleri saat 13:00'te Kanal D'de yayınlanan Son Moda programına Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy elit yavrularımız ile birlikte konuk oldu. Elit Yavru çiftliğimizde gerçekleştirilen keyifli çekimde Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy ile birlikte herkesin sesine hayran kaldığı ünlü şarkıcı Yusuf Güney'de Akita ırkından olan asil dostu ile yer aldı.

Kanal D Son Moda programı çiftliğimizi ziyaret etti Kanal D Son Moda Programı çiftliğimizi ziyaret etti

Son derece keyifli ve aynı zamanda bilgilendirici olan programda Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy, köpek eğitimi ile alakalı tüm hayvanseverlerin merak ettiği konulara açıklık getirdi, köpek eğitim süresi, eğitim detayları gibi konularda çok faydalı bilgiler verdi. Sevgili Yusuf Güney ve tüm hayvanseverler de bu bilgiler doğrultusunda daha iyi düşüncelere sahip oldular.

Yusuf Güney ve Can Paksoy Kanal D Son Moda programı çiftliğimizi ziyaret etti

Daha sonra dünyanın en zeki iki köpek ırkı Border Collie ve Poodle elit yavrularımız üzerine yine son derece keyifli ve doğru bilgilerle dolu paylaşımlarda bulunuldu. Eğitilebilirliği son derece yüksek olan bu iki ırk hakkında izleyenler hem keyifli görüntülere şahit oldular hemde daha iyi bilgi sahibi oldular. Poodle ırkı hakkında detaylı bilgi veren Can Paksoy, ünlü manken Çağla Şikel'in daha önce çiftliğimizden muhteşem güzelliğe sahip ismini Tarçın koyduğu ve kendi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da fenomen haline gelen elit yavrusu hakkında örnek verdi ve Poodle ırkının her geçen gün daha popüler bir yere geldiğinden bahsetti.

Kanal D Son Moda Programı çekimleri Yusuf Güney ve Can Paksoy Kanal D Son Moda programı çiftliğimizi ziyaret etti

Başta sevgili Kanal D ve Son Moda ekibi olmak üzere çiftliğimizi ziyaret edip bizleri çok mutlu eden sevgili Yusuf Güney'e çok teşekkür ediyor, elit yavrularımız ile birlikte tüm hayvanseverlere ve Elit Yavru ailesine mutluluklar diliyoruz.

 

Kategoriler
Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI