Çiftliğimizin fenomeni Rio yeni ailesine kavuştu

Pomeranian ırkının en nadir bulunan rengi olan ve parti color olarak adlandırılan renk özelliğine sahip Panda'nın en mükemmel yavrularından biri olan Rio, çiftliğimizin en fenomenlerinden biri ve aynı zamanda herkesin büyük hayranlık duyduğu bir yavrumuzdur. Rio'nun muhteşem yüz güzelliği ve bunun yanı sıra renk yapısının vermiş olduğu ekstra güzellik onu eşine az rastlanan bir hale getirmiştir. Aynı babası Panda gibi Rio'da tüm Pomeranian severler tarafından sahip olmak istenilen, herkesin hayallerini süsleyen bir mükemmelliğe kavuşmuştur. Panda, sahip olduğu güzelliği yavrularına aktarma konusunda son derece başarılı olmakta ve Rio gibi yeni yavruların dünyaya gelmesine vesile olmaktadır.

Rio'nun bu güzelliğine daha fazla kayıtsız kalamayan ve Balıkesir'den çiftliğimiz ile irtibata geçen Eylül Hanım ve Sami Bey, yapılan ön görüşme sonrası İstanbul'da bulunan Elit Yavru çiftliğimizi ziyaret ettiler. Konusunda uzman olan yetkili personellerimiz ile yapmış oldukları görüşme sonrası Rio'ya sahip olmak istediklerini belirttiler. Ailemiz ile yapmış olduğumuz karşılıklı görüşme sonrası Rio'ya sahip oldular. Güzelliğinin yanı sıra oyuncu yapısıyla ve sevimliliğiyle de çok dikkat çeken Rio, Balıkesir'de ikamet etmekte olan ailemizin yeni üyesi oldu. Eylül ve Sami Kula çiftine, ailenin yeni üyesi olan Pomeranian Rio ile birlikte bundan sonraki yaşamlarında sağlıklı, mutlu ve huzurlu güzel günler diliyoruz. Elit Yavru ailesine hoşgeldiniz.

Balıkesir'den Eylül ve Sami Kula, fenomen Pomeranian Rio'ya sahip oldu Eylül ve Sami Kula, parti color fenomen Pomeranian elit yavruları Rio ile çok mutlu Elit Yavru Çiftliğimizin fenomeni parti color Pomeranian Rio      

 

 

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI