Maltese Terrier yavrusu Lucky yeni ailesinin gözdesi oldu

Sevgili Mahinur Hanım çiftliğimize geldiğinde Can Bey ile yaptığı uzun ve keyifli sohbet esnasında olabilecek en küçük boyutlarda yani bizim deyimimiz ile Teacup bir Maltese Terrier almak istediğini belirtmişti. Kendisine sunulan alternatifler ile ilgili bilgilerin ardından Teacup Maltese Terrier ile aralarında duygusal bağ çoktan oluşmuştu bile. Bu dakikadan sonra söylenebilecek her kelime kifayetsiz kalıyordu. Sevgili Mahinur Hanım ve ailesinin Teacup Maltese'e gösterdikleri ilgi ve sevgi bizim minik yaramazı da kendinden geçirmişti. Kendinden ve isteklerinden oldukça emin olan Sevgili Mahinur Hanım minik oğlumuzu ailesine katmaya karar vermişti. Kendileri ile geçirdiğimiz keyifli saatlerin ardından bir kaç gün sonra minik oğlumuzu yeni yuvasında ziyaret ettik. Adının artık Lucky olduğunu öğrendiğimiz Teacup Maltese yavrumuz yeni evinde oldukça keyifliydi. Bizler Mahinur Hanım'a Teacup köpek bakımı ve eğitimi ile ilgili bilgileri verirken kendisinden öğrendiğimiz evin diğer bireyleri ile ilgili yaşanmışlıkları dinlerken kendimizden geçtik diyebiliriz. Sokaktan gelerek sığındıkları evleri artık ömürlük yuvaları olmuştu onlarında. Bir tanesi bahçede yaşayan Kömür diğeri ise evin efendisi şeklinde dolaşan Boncuk.

maltese terrier teacup

Mahinur Hanım ve Mustafa Bey kocaman sevgi dolu kalplerinde onlara da yer vermekten hiç çekinmemişlerdi. Mahinur hanım Lucky' i nazik bir çiçek gibi kollayıp koruyor. Lucky de bunun farkında kendisinin yanından hiç ayrılmıyordu. Kısa sürede oluşan bu bağ bize yaşayan her canlı da sevginin gücünü bir kez daha göstermiş oldu. Mahinur Hanım ve Mustafa Bey'in bize gösterdiği sıcak ilgi ve sevgiye tekrar çok çok teşekkür ediyoruz. Geçirdiğimiz keyifli saatler ve sıcak sohbetleri hayatımızın unutamayacağımız anlarından biri oldu.

Lucky'nin adı gibi kendilerine şans getirmesini ve Boncuk ve Kömür ile birlikte Lucky'ye de yeni evinde mutluluklar diliyoruz.

Sevgilerimizle,
Elit Yavru

maltese terrier teacup

teacup maltese yavrusu

Simple Dog Bulut

Irklar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 533 407 63 63 yada

Bize Mail Gönderin
Elit Yavru

ELİT YAVRU 30. YILI